Güzelliğiniz önce sizi mutlu etmeli

Güzel bir kadın dikkat çekmek için ekstra çaba sarfetmez.

İstenmeyen Kusurlarınızla Mücadeleye son verin…

Tıptaki nimetlerden yararlanma sırası sizde! Yüz, Burun, Kalça, Karın, Meme, Çene bunlardan sadece bir kaçı. Kendinizle barışık yaşamak için bir adımda siz atın. Durmayın bizi arayın.

Güzel bir yüz ve vücuda sahip olmak için tek yapmanız gereken sizi doğru yönlendirecek, gerekli bilgi, donanım ve tecrübeye sahip bir hekim bulmak. Bizi arayın. Size en iyi hizmeti sunalım.

Yüz Germe, Kulak Estetiği,
Kaş Kaldırma / Alın Germe, Göz Kapağı Estetiği, Burun Estetiği, Boyun Germe, Memeye Yağ  Enjeksiyonu, Meme Onarımı, Küçültme, Büyütme, Jinekomasti ve daha bir çok işlem.

Siz de göz kamaştırmak istiyorsanız, ufak tefek ama aynaya bakınca sizi rahatsız eden kusurlarınız varsa, yaşınızdan ötürü ortaya çıkmaya başlayan çizgileriniz varsa, istenmeyen ve egzersizle düzeltilemeyen görüntünüzü bozan yağlarınız varsa, göğüsleriniz istediğiniz standartta değilse o zaman kendinize zaman ayırmanızın ve hayatınızı yeniden şekillendirmenizin sırası gelmiş demektir.

İstenmeyen bu tür kusurlara veda etmek için her türlü imkan elinizin altında. Yeterki isteyin. Bizimle temasa geçip isteklerinizi bildirin. Sizi mutlu edecek çözümleri birlikte inceleyip doğru kararlarla doğru tedavileri sizin için belirleyip uygulayalım. Sonuçta hayat yaşamaya değer. Onu en iyi hale getirmek istiyorsak neden bekliyorsunuz?

Meme Estetiği

Her kadının güzelliği ile ilgili olarak dolgun, dik ve uygun boyuttaki göğüs istemesi doğaldır. Yapısal, doğum, emzirme gibi faktörlerden ötürü göğüslerin arzu edilenden daha küçük, daha büyük veya sarkmış olması kişinin görünümünde istemediği durumları beraberinde getirebilir. Bu tür sorunların çözümünü Plastik Cerrahi Uzmanlarımızın yapacağı muayene ve kontroller sonucu size uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Neden istediğiniz görünüme sahip olmayasınız?
Günümüzde kullanılmaya başlanan 5. jenerasyon silikon protezlerin özelliği, içindeki jel tabakanın protezin şeklini koruması olup son kullanım tarihi söz konusu değildir. Meme estetiği operasyonunda implantlar memenin süt kanallarını içeren meme bezinin işlevini bozmayacak şekilde konumlandırılarak emzirmeyi engellememesi sağlanır. Gerek meme dikleştirme gerekse küçültme işlemlerinde süt vermeye engel bir durum oluşmadan operasyonlar tamamlanmaktadır. Plastik cerrah tarafından silikon protezin şekli kişinin özellikleri göz önünde bulundurularak seçilir. Çünkü meme büyüklüğü ve şekline, göğüs kafesinin yapısına, kişinin hayat tarzına, profesyonel sporcu olup olmamasına göre kullanılacak protez farklılık gösterir.

İletişim Formu

Liposuction

Vücudumuzda belli bölgelerde biriken yağların özel bir vakumla veya enjektörlerle emilerek alınması işlemine liposuction denilmektedir. Mutlaka plastik cerrahlar tarafından yapılması gereken bir ameliyattır. Halk arasında yağ aldırma olarak bilinmekle birlikte esas amacı vücut kontur düzeltme ameliyatıdır. Egzersiz ve diyet yardımıyla yokedilemeyen yağ dokusu alınarak kişinin vücut yapısı ve şekli düzeltilmiş olur. Bu uygulama özellikle kalça, çene altı, basen, karın ,bel, boyun, kol üst iç yanı, diz gibi inatçı yağlanmaların ve bölgesel fazlalıkların görüldüğü bölgelere uygulanır. Unutulmaması gereken liposuction uygulaması bir zayıflama yöntemi değildir. Yalnızca bölgesel incelmeyi ve vücut hatlarının daha düzgün hale gelmesini sağlar. Lazer lipoliz, lazer enerjisi kullanarak yağ hücresini parçalamak/öldürmek anlamına gelir. Vazer Liposuction ise Vaser cihazı ile ultrasound yani ses dalgaları ile yağ hücrelerini parçalar ve sıvılaştırır. Mekanik Vibratör Yardımıyla Liposuction en etkili yöntemlerden birisidir. Çok etkili ve düzgün liposuction yapmamıza olanak sağlar.

İletişim Formu

Vücut Şekillendirme

Vücudumuzda bölgesel şekillendirme yapmamızın nedeni kilo vermek olmamalıdır. Liposuction kullanılan en yaygın yöntemdir. İnce bir tüple negatif basınç kullanılarak yağların alınması işlemidir. Genellikle karın bölgesi, kalçalar, popo bölgesi, diz ve çene altı bölgelerine uygulanmaktadır. Erkeklerde jinekomasti (meme büyümesi) aynı yöntemle tedavi edilebilmektedir. Tüpler çok küçük kesiler yapılarak yağ dokusu içerisine yerleştirilir ve vakum ile yağ dokusu dışarı çekilerek hacim azaltılarak yağ azaltılabilir. Liposuction klasik olarak yapılan mekanik yöntemin yanında, Ultrason ve Lazer enerjisi de kullanılarak yapılabilir.

İletişim Formu

Yüz Estetiği

Yüzünüzdeki yaşlanma belirtileri zamanla daha belirginleşmeye başlar. Yüzün orta ve alt kısımlarındaki ve çenedeki bu tür yaşlanmaları ortadan kaldırmak için germe ile gençleştirme işlemi yapılmaktadır. Burada önemli olan hastanın istediğini doğru anlamak ve yapılan işlemin sonucunda hastanın memnuniyetini artırmaktır. Önemli olan size en uygun yöntemi belirlemek ve uygulamaktır. Yüz germe ameliyatı ile beraberinde göz kapağı estetiği, kaş asma ameliyatlarıda birlikte yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi Uzman Doktorlarımız sizin taleplerinize, durumunuza göre vereceklerdir. Yapılacak işlemler kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

İletişim Formu

DOKTORLARIMIZ

Op.Dr. Burçak Erdinç

Op.Dr. Emre Gönen

Op.Dr. Emel Yurdakul Sıkar

Şimdi Sıra Sizde. Taleplerinizi bize iletin. Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Hayal Bile Edemezsiniz!

İletişim Bilgileri