İmplant'da Fast & Fix Yöntemi

ile 1 günde dişlerinize kavuşabilirsiniz.

Diş Tedavileri

İmplant, Çene Cerrahisi, Diş Teli Taktırma, Porselen Kaplama

Neden Fast & Fixed Yöntemi?

Fast&Fixed yöntemi
İleri cerrahiye gerek kalmadan implant ve protez yapılması olarak özetlenebilir.

Yöntemin uygulanışı sırasında;

  • Üst çeneye 6 implant , alt çeneye 4-6 implant yerleştirilir.
  • Uzun süreli geçici sabit köprü implantlar üzerine aynı gün içerisinde vidalanır.
  • Minimum alt çenede 5 hafta, üst çenede 10 hafta sonra, daimi sabit protez ile uzun süreli geçici vidalı köprü protez yer değiştirecektir.

Uygun laboratuvar şartlarında ve deneyimli personel tarafından yapılan bir işlemdir. Daha sonra yapılacak daimi protezler için temel oluşturur ve kişinin günlük hayatının konforuna 1 günde erişimini sağladığı için tercih edilen bir yöntemdir. 

İmplant

Ağzımızda oluşan eksik dişlerin fonksiyonunu geri kazandıran bir tedavi yöntemidir. Cerrahi işlemle çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalar ile gerçekleştirilir. Dişlerini kaybetmiş kişilere ikinci bir şans veren bu yöntem ile geleneksel kaplama ve köprü protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme kabiliyeti kazandırılmış olur. Estetik açıdan yüzün doğallığını koruyan bir yöntem olduğundan tavsiye edilmektedir.

İletişim Formu

Porselen Dolgu

Dişin eksikliğini tamamlamada kullanılan ek olarak ifade edilebilir. Fazla diş eksiği olduğu durumlarda tercih edilir. Uygun olan hastalara alınan ölçüye göre hazırlanarak yapılır. İki seansta hastaya uygulanabilen bu dolgular sayesinde dişinizin doğallığı ve görünümü korunmuş olur.

İletişim Formu

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Klinik ve radyolojik muayene ile tanının konulduğu, ağız boşluğu içinde yer alan damak, yanak, dil, dudak gibi yumuşak ve dişler, kemikler gibi sert dokularda oluşan rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi en ileri tekniklerle yapılmaktadır. Bu alanda yapılan işlemler şöyle sıralanabilir: Diş çekimleri, Gömülü diş operasyonları, Dental implant uygulamaları Çene kırıklarının cerrahi tedavileri, Çene tümörlerinin cerrahi tedavileri, Çenelerde oluşan apse ve kistlerin tedavileri Protez ve ortodontik tedavi öncesi çene dokuların düzenlenmesi, Kök hücre PRP tedavileri, PRF uygulamaları, Cerrahide lazer uygulamaları, Çene eklemi tedavileri, Çene hastalıkları tedavisi, Kemik greftleri konulması, Çene yüz anomalileri.

İletişim Formu

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, modern ve estetik diş hekimliğinin sağladığı, ağız ve yüz bölgesinin doğallığının yeniden düzenlenerek güzel ve kendinize has gülüşünüzü ortaya çıkarmayı hedefler. Bunlara örnek olarak Hollywood gülüşü günümüzde popülerdir. Kişinin kişilik ve cinsiyetine göre uygun bir gülüş yakalanmaya çalışılır. Bu maksatla laminate veneer, diş beyazlatma, implant, porselen dolgu, gülüş tasarımı, kırmızı diş estetiği, tam seramik kuron, ortodonti ve sanal gülüş tasarımı gibi tedavi yöntemlerinden yararlanılarak tedaviler yapılmaktadır.

İletişim Formu

DOKTORLARIMIZ

Dt. Adnan COŞKUN

Dt. Ömer Büyükmumcu

Dt. Sina Tanju

Şimdi Sıra Sizde. Taleplerinizi bize iletin. Sizin İçin Neler Yapabileceğimizi Hayal Bile Edemezsiniz!

İletişim Bilgileri